MÜJDAT GEZEN VE KÜÇÜKÇİFTLİK BAHÇE TİYATROSU’NDAN, SANAT KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI'NA DESTEK

Usta tiyatrocu Müjdat Gezen ve KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu, tiyatroya destek için bir adım daha atarak 31 Ağustos Çarşamba akşamı sahnelenecek “Baba Kız” oyununun tüm gelirini, Gezen’in 2001 yılında öğrencilerine devrettiği Müjdat Gezen Sanat Kültür ve Eğitim Vakfı’na bağışlanacağını açıkladı.

Haber albümü için resme tıklayın

Usta tiyatrocu Müjdat Gezen ve Küçük Çiftlik Bahçe Tiyatrosu, tiyatroya destek için bir adım daha atarak 31 Ağustos Çarşamba akşamı sahnelenecek “Baba Kız” oyununun tüm gelirini, Gezen’in 2001 yılında öğrencilerine devrettiği Müjdat Gezen Sanat Kültür ve Eğitim Vakfı’na bağışlanacağını açıkladı.

İlk kez Küçük Çiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda sahne alacak Müjdat Gezen, yazdığı ve kızı Elif Gezen’le birlikte rol aldığı, içtenlik, sevgi, müzik ve sohbetle örülü oyunda; geçmişi yâd edip komik anılarını anlattıkları sıcacık bir söyleşiye seyircileri de dahil ediyor.

Mey|Diageo kurumsal desteği ve URU organizasyonuyla gerçekleşen Küçük Çiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda sahnelenecek oyunun biletleri, etkinlik başlama saati olan 21.00’e kadar gişeden ve online olarak Biletix’ten temin edilebilir.

25 Ağu 2022 - 01:42 - Yaşam --- Okunma

Muhabir  Forapost Haber Merkezi